Square Electric Fires
Glavne značajke 1. Ugrađeni električni kamin 2. boja i svjetlina glavnog plamena i sloja goriva kontroliraju se zajedno 3. Plamenovi rade sa ili bez topline u svim godišnjim dobima 4. Tajmer: 0.5-8 sati 5. Plamenovi rade sa ili bez zvuka pucketanja. 6. više načina rada izborno
Opis
| Glavne specifikacije (kvadratne električne vatre) | |
| Dimenzije | 24": L610*V520*D230 mm 33": L840*V520*D230 mm |
| Završi | Crni Hladno valjani čelik |
| Materijal | kaljeno staklo i hladno valjani čelik |
| Majstor Plamen | puni spektar 8 boja |
| Opcije medija | realističan set dnevnika |
| Grijač | 750W/1500W podesivo |
| Volti | 110V~120V 60Hz 220V~240V 50Hz |
| Ožičenje | Komplet utikača |
| LED svjetla | štedna RGB LED svjetla |
| Dodatno grijanje | 10-20 kvadratnih metara |
| Kontrolne opcije | fizički gumbi na kaminu daljinski upravljač |
Glavne značajke
1. Ugrađeni električni kamin
2. boja i svjetlina glavnog plamena i sloja goriva kontroliraju se zajedno
3. Plamenovi rade sa ili bez topline tijekom bilo koje sezone
4. Mjerač vremena: 0.5-8 sati
5. Plamenovi rade sa ili bez zvuka pucketanja.
6. više načina rada izborno







Popularni tagovi: četvrtaste električne vatre, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, prilagođeno, veleprodaja, Električni umetnik kamina za obiteljska okupljanja, 110V ELEKTRIČNI UTOBI, Široki električni umetnik kamina, Električni umetnuti kamin, pucketanje zvuka Električni umetak kamina, Promjenjivi električni umetak za kamin











