Glavne specifikacije za trostrani električni kamin
Glavne značajke 1. Stvorite ugođaj za prostor iz bilo kojeg kuta, čist dizajn lica sa skrivenim otvorom za zrak 2. Plamen, gorivo i osvjetljenje kontrolirani neovisno ili zajedno 3. Više boja za plamen, gorivo i osvjetljenje 4. Svjetlina je podesiva za plamen, gorivo i osvjetljenje 5....
Opis
| Dimenzije | 40 inča: L1050*H521*D285 mm 50 inča: L1270*H521*D285 mm 60 inča: L1524*H521*D285 mm 71 inča: L1800*H521*D285 mm 80 inča: L2032*H521*D285 mm 90 inča: L2286*H521*D285 mm 100 inča: L2540*H521*D285 mm |
| Završiti | Crni 1,0 mm hladno valjani čelik |
| Materijal | kaljeno staklo i hladno{0}}valjani čelik |
| Plamen | 6 različitih žutih plamenova |
| Krevet za gorivo | puni spektar 7 boja |
| Downlighting | puni spektar 7 boja |
| Opcije medija | realistični veliki trupci s ugrađenim-LED-om, efektom povećavanja/smanjivanja stakleno medijsko kamenje žute i bijele boje |
| Grijač | 750W/1500W podesivo |
| Volti | 220V~240V 50Hz |
| Ožičenje | Komplet utikača |
| LED svjetla | Štedna RGB LED svjetla |
| Dodatno grijanje | 10-20 kvadratnih metara |
| Montaža | Trostrani pogled/dvostrani pogled/jednostrani pogled |
| Kontrolne opcije | Fizički gumbi na kaminu Daljinski upravljač 2.4G Wi-Fi APLIKACIJA: smartlife |
Glavne značajke
1.Stvorite ambijent za prostor iz bilo kojeg kuta, čist dizajn lica sa skrivenim otvorom za zrak
2. Plamen, sloj goriva i osvjetljenje kontrolirani neovisno ili zajedno
3. više boja za plamen, gorivo i osvjetljenje
4. Svjetlina je podesiva za plamen, gorivo i osvjetljenje
5. Plamen radi sa ili bez topline u bilo koje doba godine
6. Mjerač vremena: 1-9 sati
7. Postavite temperaturu između 18~30 stupnjeva putem Wi-Fi APP-a



















Popularni tagovi: glavne specifikacije za trostrani električni kamin, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, prilagođeno, veleprodaja, akrilno staklo 3strano električni kamin, Izdržljivi električni kamin, Električna štednjaka, Kamin za stambenu upotrebu, granit izgleda električni kamin, Drvo izgleda električni kamin











