Opis
PARAMETRI PROIZVODA
| Dimenzije | 40" L1050*H450*D160 mm 50" L1270*H450*D160 mm 60" L1500*H450*D160 mm 72" L1828*H450*D160 mm 88" L2235*H450*D160 mm 100" L2540*H450*D160 mm |
| Završiti | crni barut |
| Materijal | kaljeno staklo i hladno{0}}valjani čelik 1 mm |
| Plamen | puni spektar 7 boja |
| Krevet za gorivo | puni spektar 7 boja |
| Downlighting | puni spektar 7 boja |
| Opcije medija | realistične balvane i csystal media stones |
| Grijač | 750W/1500W podesivo |
| Volti | 110V~120V 60Hz 220V~240V 50Hz |
| Ožičenje | Komplet utikača ili čvrsta žica |
| LED svjetla | Štedna RGB LED svjetla |
| Dodatno grijanje | 10-20 kvadratnih metara |
| Kontrolne opcije | Fizički gumbi na kaminu Daljinski upravljač 2.4G WIFI APLIKACIJA nije obavezna |
| Glavne značajke | |
| 1. Stvorite ugođaj iz jednog pogleda | |
| 2. Plamen, sloj goriva i osvjetljenje kontrolirani neovisno ili zajedno | |
| 3. 7 promjenjive boje za plamen, gorivu i osvjetljenje | |
| 4. Svjetlina je podesiva za plamen, gorivo i osvjetljenje | |
| 5. Plamen radi sa ili bez topline u bilo koje doba godine | |
| 6. Mjerač vremena: 1-9 sati | |
| 7.DIY instalacija: zidna montaža ili umetanje u ravnini sa zidom | |






Popularni tagovi: glavne specifikacije za zidni/ugradni električni kamin, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, prilagođeno, veleprodaja, Ugodan kamin, ideje za dizajn kamina, potrošnja energije kamina, nosači postolja kamina, baterija za daljinsko upravljanje kaminom, klinovi kamina
Par: ne
Sljedeći: ne









