Pametni Wi-Fi trostrani električni kamin
Trostrani električni uložak za kamin Pametni Wi-Fi zidni nosač Ugrađeni kamini 251 realističan plamen Nizak nivo buke 3000/1500 W Grijač za kamin 44 / 56 / 68 /80 /96 inča
Opis
| Glavne specifikacije | |
| Dimenzije | 44" :L1117*H632*D292 mm 56": L1422*H632*D292 mm 68": L1727*H632*D292 mm 80": L2032*H632*D292 mm 96": L2438*H632*D292 mm |
| Završi | Crna 1.0mm Hladno valjani čelik |
| Materijal | kaljeno staklo i hladno valjani čelik |
| Plamen | puni spektar RGB boja |
| Krevet za gorivo | puni spektar RGB boja |
| Downlighting | puni spektar RGB boja |
| Opcije medija | realistične balvane i csystal media stones |
| Grijač | 750W/1500W podesivo 1000W/2000W izborno 1500W/3000W izborno |
| Volti | 110V~120V 60Hz 220V~240V 50Hz |
| LED svjetla | napredna štedna RGB LED svjetla |
| Dodatno grijanje | 10-20 kvadratnih metara |
| Kontrolne opcije | fizički gumb na kaminu aluminijski daljinski upravljač osjetljiv na dodir 2.4G Wi-Fi APP kontrole |
| Certifikacija | ETL/UL,CE/CB/UKCA |
| Jamstvo | 1 godina |
Glavne značajke
1. Tehnologija hibridnog plamena
2.Log skup vrlo detaljan realizam
3. Plamen, žeravica i donja rasvjeta mogu se kontrolirati neovisno ili zajedno
4. Područje gledanja punog plamena
5. RGB boje punog spektra visokog intenziteta za rasvjetu plamena, žara i dolje
6. Podržava prilagodbu svjetline za plamen, žeravicu i rasvjetu
7,5000 BTU varijabilni grijač
8. Promjenjivi i realistični plamenovi koji rade sa ili bez topline u bilo koje doba godine
9. Skriveni gumbi za ručno upravljanje na kaminu
10. Mjerač vremena: 1-9 sati daljinskim upravljačem, mjerač vremena 7 dana 24 sata putem Wi-Fi APLIKACIJE
11. Podržava postavljanje temperature između 18~30 stupnjeva na WI-FI APLIKACIJI
12. DIY instalacija: ugrađeno čisto lice, djelomično 2x4 udubljenje, zidni nosač











Popularni tagovi: pametni wi-fi trostrani električni kamin, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, prilagođeno, veleprodaja, Električni kamin s 3 strane, Upravljačka ploča za trostrani električni kamin, Kamin za čekaonice, Kamin za starije žive, isplativi trostrani električni kamin, Komponente smole 3strani električni kamin









