LCD virtualni električni kamin
Glavne značajke 1. Stvorite ugođaj iz 3 kuta 2. boje i svjetlina za gorivo i rasvjetu kontrolirane neovisno ili zajedno 3. podržava USB pogon koji zamjenjuje originalne efekte plamena 4. bez plina, bez odvoda dima, 100% električni 5. Plamen rad sa ili bez grijanja za bilo koju sezonu 6....
Opis
| Glavne specifikacije za LCD VIRTUALNE ELEKTRIČNE KAMINE | |
| Dimenzije | 23": L583XH442XD224 mm 40": L963*H480*D224 mm 50": L1276*H497*D234 mm 65": L1653*H455*D285 mm |
| Tehnologija | kombinira najoptimiziraniju LCD i naprednu RGB LED tehnologiju, stvarajući najrealističniju vatru u električnom kaminu. |
| Završi | Crna 1.0mm Hladno valjani čelik |
| Materijal | kaljeno staklo i hladno valjani čelik |
| Plamen | višestruki efekti plamena na izbor |
| Krevet za gorivo | 7 promjenjivih boja, medijsko kamenje i realistična trupca po izboru |
| Smanjivanje osvjetljenja | 7 promjenjivih boja |
| Grijač | 750W/1500W podesivo |
| zvuk | Dostupan pucketajući zvuk |
| Volti | 110V~120V 60Hz 220V~240V 50Hz |
| Ožičenje | Komplet utikača |
| LED svjetla | štedna RGB LED svjetla |
| Dodatno grijanje | 10-20 kvadratnih metara |
| Kontrolne opcije | Fizički gumbi na kaminu Aluminijski daljinski upravljač osjetljiv na dodir 2.4G Wi-Fi APLIKACIJA |
Glavne značajke
1.Stvorite ambijent iz 3 kuta
2. boje i svjetlinu za gorivo i rasvjetu kontroliranu neovisno ili zajedno
3. podržava USB pogon za zamjenu originalnih efekata plamena
4. bez plina, bez odvoda dima, 100% električni
5. Plamen radi sa ili bez topline u bilo koje doba godine
6. Mjerač vremena: 1-9 sati
7. Postavite temperaturu između 18~30 stupnjeva putem Wi-Fi APP-a
8. DIY instalacija: trostrani pogled, kutni pogled (lijevi kut i desni kut), jednostrani pogled.




Popularni tagovi: LCD virtualni električni kamin, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, prilagođeno, veleprodaja, Specijalni efekt virtualni električni požari, virtualni električni požari s niskim udjelom ugljika, Interaktivni virtualni električni požari, Virtualni električni požari za muzeje, Jedinstveni virtualni električni požari, Virtualni električni požari s metalnim okvirom








